Blog
Automat
sprzątający
sprzątający
ARA 100|BM 150
ARA 100|BM 150
Duży komfort pracy na dużych powierzchniach: ten automat myjący o dużej szerokości roboczej 100 cm oferuje wysoki standard: funkcja „One-Touch” aktywuje wszystkie wstępnie ustawione funkcje, takie jak ilość wody, nacisk szczotek i podnoszenie ssawy. Zaawansowana technologia, dobra ergonomia i widoczność we wszystkich kierunkach zapewniają najlepsze warunki pracy. Ta potężna maszyna, zaprojektowana do długich i trudnych prac porządkowych, gwarantuje czyste posadzki, po których można od razu chodzić.
ARA 100|BM 150
KLUCZOWE DANE TECHNICZNE (ARA 100|BM 150)
zbiornik wody czystej
200 l
szerokość robocza
1000 mm
wydajność
7500 m²/h
nacisk szczotki
100 kg
NAJWAŻNIEJSZE CECHY PRODUKTU
KOMFORTOWY FOTEL
Indywidualnie regulowany dla niemęczącej pracy i dla większego komfortu podczas długich zadań roboczych, z podłokietnikami.
REGULOWANY DOCISK SZCZOTKOWANIA
Perfekcyjny efekt czyszczenia: docisk szczotkowania można optymalnie dostosować do warunków posadzki i stopnia zabrudzenia.
SUPER ODSYSANIE
Gwarancja podłogi bez smug, po której można od razu chodzić.
FUNKCJA AUTOMATYCZNA
Po naciśnięciu przycisku maszyna pracuje w trybie ustawień wstępnych. Łatwiej się nie da.
WYŚWIETLACZ FUNKCJONALNY
Intuicyjny i przejrzysty, łatwy w użyciu dla każdego.
KOMPONENTY ŁATWO SERWISOWE
Dobrze przemyślana konstrukcja umożliwia szybki i łatwy dostęp do wszystkich ważnych elementów maszyny.
| ARA 100|BM 150 | |
|---|---|
| Długość x Szerokość x Wysokość | 1900 x 1100 x 1440 mm |
| Szerokość czyszczenia | 1000 mm |
| Szerokość ssawy zbierającej | 1370 mm |
| Wydajność teoretyczna | 7500 m²/h |
| Głośność | 64 dB(A) |
| Waga pustej maszyny | 370 kg |
| Waga maszyny gotowej do pracy | 955 kg (480 Ah 5) |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Napięcie | 24 V |
| Moc całkowita max. | 2380 W |
| Zbiorniki | |
|---|---|
| Zbiornik wody czystej | 150 l |
| Zbiornik wody brudnej | 150 l |
| Silnik napędu | |
|---|---|
| max. podciśnienie | 170 mbar |
| max. przepływ powietrza | 33 l/s |
| Silnik trakcyjny: moc znamionowa, całkowita | 800 W |
| Silnik trakcyjny: prędkość, maks. | 7,5 km/h |
| Ilość | 2 |
| Obroty szczotki | 160 rpm |
| Nacisk | 100 kg |