Blog
sprzątający
ARA 100|BM 200 W
Wysokiej jakości 200-litrowa maszyna ze szczotkami walcowymi z napędem, wyjątkowo długim czasem pracy akumulatora, dużą wydajnością i 20% zdolnością pokonywania podjazdów dzięki napędowi na wszystkie koła, jest dokładnie tym typem maszyny, która jest potrzebna do dużych obszarów. Nieważne, czy jest to przemysł, parkingi wielopoziomowe, logistyka, centra handlowe czy przestrzenie komunalne. Dostępny również w wersji ze szczotkami talerzowymi (ARA 100|BM 200).
ARA 100|BM 200 W
KLUCZOWE DANE TECHNICZNE (ARA 100|BM 200 W)
zbiornik wody czystej
200 l
szerokość robocza
1020 mm
wydajność
9000 m²/h
nacisk szczotki
80 kg
NAJWAŻNIEJSZE CECHY PRODUKTU
STANDARD SZYBKIEGO NAPEŁNIANIA
Szybkie i czyste napełnianie zbiornika świeżej wody dzięki zintegrowanemu złączu systemowemu.
KOMFORTOWY FOTEL
Indywidualnie regulowany dla niemęczącej pracy i dla większego komfortu podczas długich zadań roboczych, z podłokietnikami.
PISTOLET NATRYSKOWY STANDARD
Do czyszczenia m.in. zbiornika brudnej wody
POJEMNIK NA DUŻE ODPADY
Beznarzędziowo wyjmowany pojemnik ze stali nierdzewnej dla łatwego czyszczenia.
TYLNY ZDERZAK
Wytrzymała stalowa osłona z tyłu.
PRZEDNIE ŚWIATŁO LED
Bezpieczeństwo na drodze: Najlepsza widoczność podczas pracy i na drogach komunikacyjnych.
Wyposażenie opcjonalne
ODSYSANIE RĘCZNE
Dokładne czyszczenie nawet trudnych obszarów.
NAPĘD NA WSZYSTKIE KOŁA
Dla doskonałej zdolności pokonywania wzniesień do 20% . Idealny na parkingi.
SZCZOTKA BOCZNA
Dla doskonałego efektu zamiatania blisko krawędzi.
ECD – ELEKTRONICZNY SYSTEM DOZOWANIA CHEMII
Tylko tyle chemii, ile jest absolutnie konieczne; która chroni środowisko i budżet.
OCHRONA PRZEDNIEGO ZDERZAKA
Wytrzymała stalowa osłona z przodu.
ŚWIATŁO OSTRZEGAWCZE
Maksymalne bezpieczeństwo pracy dzięki obrotowej lampie ostrzegawczej.
| ARA 100|BM 200 W | |
|---|---|
| Długość x Szerokość x Wysokość | 1990 x 1120 x 1455 mm |
| Szerokość czyszczenia | 1020 mm |
| Szerokość ssawy zbierającej | 1200 mm |
| Wydajność teoretyczna | 9000 m²/h |
| Głośność | 62 dB(A) |
| Waga pustej maszyny | 485 kg |
| Waga maszyny gotowej do pracy | 1160 kg (330 Ah 5) |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Napięcie | 36 V |
| Moc całkowita max. | 3450 W |
| Zbiorniki | |
|---|---|
| Zbiornik wody czystej | 200 l |
| Zbiornik wody brudnej | 220 l |
| Silnik napędu | |
|---|---|
| max. podciśnienie | 230 mbar |
| max. przepływ powietrza | 32 l/s |
| Silnik trakcyjny: moc znamionowa, całkowita | 1400 W |
| Silnik trakcyjny: prędkość, maks. | 9 km/h |
| Ilość | 2 |
| Obroty szczotki | 500 rpm |
| Nacisk | 80 kg |