Blog
sprzątający
ARA 66|BM 70
Ergonomiczna, wydajna i niezwykle kompaktowa: to trzy najlepsze cechy do ekonomicznego i dokładnego czyszczenia na średnich i mocno zabrudzonych powierzchniach. Nadaje się również do standardowych wind i przejazdu między kasami w sklepie. 70-litrowy zbiornik i fotel w maszynie, przejrzysty panele sterowania, jest idealnie dopasowany do pracy w różnych obszarach. Duży docisk szczotek do podłoża zapewnia bardzo dobry efekt czyszczenia nawet na nierównych podłogach. Zmiana narzędzi czyszczących za dotknięciem przycisku.
KLUCZOWE DANE TECHNICZNE (ARA 66|BM 70)
zbiornik wody czystej
70 l
szerokość robocza
660 mm
wydajność
4620 m²/h
nacisk szczotki
30 kg
NAJWAŻNIEJSZE CECHY PRODUKTU
KOMPAKTOWA KONSTRUKCJA
Szorowarka o wyjątkowo kompaktowych wymiarach; idealna do stosowania na zastawionych obszarach.
AUTOMATYCZNE ZDEJMOWANIE SZCZOTKI
szybka i łatwa wymiana narzędzi (jeden przycisk)
STANDARD SZYBKIEGO NAPEŁNIANIA
Szybkie i czyste napełnianie zbiornika świeżej wody dzięki zintegrowanemu złączu systemowemu.
DOSKONAŁE ODSYSANIE
Opatentowana ssawa zapewnia doskonały efekt odsysania
OPTYMALNA WYSOKOŚĆ
Idealna do częstego wsiadania i wysiadania z długimi przerwami między czyszczeniem.
MAŁY PROMIEŃ SKRĘTU
Do wąskich przestrzeni.
Wyposażenie opcjonalne
DEZYNFEKCJA SSAWĄ V-ERASER
Do dezynfekcji powierzchni zgodnie z wymogami RKI – idealny do obiektów opieki zdrowotnej i obszarów komunalnych.
WERSJA CICHA
Do pracy wszędzie tam gdzie ma być zachowana cisza.
ECD – ELEKTRONICZNY SYSTEM DOZOWANIA CHEMII
Tylko tyle chemii, ile jest absolutnie konieczne; która chroni środowisko i budżet.
ŚWIATŁO OSTRZEGAWCZE
Maksymalne bezpieczeństwo pracy dzięki obrotowej lampie ostrzegawczej.
OPONY „KOMFORT PLUS”
Wariant opon dla większego komfortu jazdy.
| ARA 66|BM 70 | |
|---|---|
| Długość x Szerokość x Wysokość | 1380 x 680 x 1170 mm |
| Szerokość czyszczenia | 660 mm |
| Szerokość ssawy zbierającej | 850 mm |
| Wydajność teoretyczna | 4620 m²/h |
| Głośność | 63 / 59* dB(A) |
| Waga pustej maszyny | 187 kg |
| Waga maszyny gotowej do pracy | 456 kg |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Napięcie | 24 V |
| Moc całkowita max. | 1690 W |
| Zbiorniki | |
|---|---|
| Zbiornik wody czystej | 70 l |
| Zbiornik wody brudnej | 80 l |
| Silnik napędu | |
|---|---|
| max. podciśnienie | 110 mbar |
| max. przepływ powietrza | 32 l/s |
| Silnik trakcyjny: moc znamionowa, całkowita | 750 W |
| Silnik trakcyjny: prędkość, maks. | 7 km/h |
| Ilość | 2 |
| Obroty szczotki | 180 rpm |
| Nacisk | 30 kg |