Blog
sprzątający
ARA 80|BM 100
Ta mała solidna szorowarka samojezdna imponuje prostotą obsługą i niezawodnymi wynikami pracy. Dzięki dużej pojemności akumulatora możliwa jest praca nawet przez osiem godzin. Kompaktowe wymiary i mały promień skrętu zapewniają optymalne użytkowanie nawet w ciasnych przestrzeniach i bezproblemowy transport we wszystkich popularnych windach. Dzięki szerokości roboczej 80 cm, szorowarka idealnie nadaje się do użytku na dużych powierzchniach oraz jako wariant noBAC® do użytku w obiektach o specjalnych wymaganiach higienicznych.
KLUCZOWE DANE TECHNICZNE (ARA 80|BM 100)
zbiornik wody czystej
100 l
szerokość robocza
800 mm
wydajność
5600 m²/h
nacisk szczotki
50 kg
NAJWAŻNIEJSZE CECHY PRODUKTU
SOLIDNA JAKOŚĆ
Wszystkie elementy wykonane z najwyższej jakości materiałów.
KONCEPCJA MASZYNY ERGONOMICZNEJ
Wygodna pozycja jazdy z dobrą widocznością we wszystkich kierunkach, idealna do długich okresów pracy i czyszczenia dużych powierzchni.
MAŁY PROMIEŃ SKRĘTU
Do wąskich przestrzeni.
SUPER ODSYSANIE
Gwarancja podłogi bez smug, po której można od razu chodzić.
DUŻY NACISK SZCZOTEK
Bardzo dobre efekty czyszczenia nawet na mocno zabrudzonych powierzchni przy mniejszym zużyciu wody i środków chemicznych.
PROSTA OBSLUGA SERWISOWA
Dobrze przemyślana konstrukcja umożliwia szybki i łatwy dostęp do wszystkich ważnych elementów maszyny.
Wyposażenie opcjonalne
NOBAC ®
Ze zbiornikami antybakteryjnymi do zastosowań we wszystkich obiektach o wysokich wymaganiach higienicznych.
WERSJA CICHA
Do pracy wszędzie tam gdzie ma być zachowana cisza.
ECD – ELEKTRONICZNY SYSTEM DOZOWANIA CHEMII
Tylko tyle chemii, ile jest absolutnie konieczne; która chroni środowisko i budżet.
EWD – ELEKTRONICZNY SYSTEM DOZOWANIA WODY
Proces czyszczenia posadzki odbywa się ze stałą ilością wody, aby zapewnić niezmiennie dobrą jakość czyszczenia.
ŚWIATŁO OSTRZEGAWCZE
Maksymalne bezpieczeństwo pracy dzięki obrotowej lampie ostrzegawczej.
ZINTEGROWANA ŁADOWARKA
Wygodne ładowanie dzięki wysokiej jakości zintegrowanej ładowarce.
| ARA 80|BM 100 | |
|---|---|
| Długość x Szerokość x Wysokość | 1380 x 730 x 1325 mm |
| Szerokość czyszczenia | 800 mm |
| Szerokość ssawy zbierającej | 980 mm |
| Wydajność teoretyczna | 5600 m²/h |
| Głośność | 64 / 60* dB(A) |
| Waga pustej maszyny | 263 kg |
| Waga maszyny gotowej do pracy | 695 kg |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Napięcie | 24 V |
| Moc całkowita max. | 2290 W |
| Zbiorniki | |
|---|---|
| Zbiornik wody czystej | 100 l |
| Zbiornik wody brudnej | 115 l |
| Silnik napędu | |
|---|---|
| max. podciśnienie | 170 mbar |
| max. przepływ powietrza | 33 l/s |
| Silnik trakcyjny: moc znamionowa, całkowita | 750 W |
| Silnik trakcyjny: prędkość, maks. | 7 km/h |
| Ilość | 2 |
| Obroty szczotki | 160 rpm |
| Nacisk | 50 kg |