Blog
Automat
sprzątający
sprzątający
ARA 85|BM 120
Menu
ARA 85|BM 120
Większa wydajność i duże zbiorniki: dzięki tej wysoce wydajnej samojezdnej maszynie czyszczącej możesz sprzątać bez przerwy przez dwie godziny przy jednym napełnieniu zbiornika. Bogate wyposażenie maszyny takie jak standardowy elektroniczny system dozowania wody, automatyczny system opuszczenia szczotek zapewniają taką wydajność, której oczekuje się podczas pracy na dużych powierzchniach.
KLUCZOWE DANE TECHNICZNE (ARA 85|BM 120)
zbiornik wody czystej
120 l
szerokość robocza
850 mm
wydajność
5100 m²/h
nacisk szczotki
36 kg
NAJWAŻNIEJSZE CECHY PRODUKTU
KOMPAKTOWA KONSTRUKCJA
Szorowarka o wyjątkowo kompaktowych wymiarach; idealna do stosowania na zastawionych obszarach.
AUTOMATYCZNE ZDEJMOWANIE SZCZOTKI
szybka i łatwa wymiana narzędzi (jeden przycisk)
SZYBKIE NAPEŁNIANIE ZBIORNIKA
Szybkie i czyste napełnianie zbiornika świeżej wody dzięki zintegrowanemu złączu systemowemu.
DOSKONAŁE ODSYSANIE
Opatentowana ssawa zapewnia doskonały efekt odsysania
OPTYMALNA WYSOKOŚĆ WSIADANIA I WYSIADANIA
Idealna do częstego wsiadania i wysiadania z długimi przerwami między czyszczeniem.
OŚWIETLENIE PRZÓD LED
Do wąskich przestrzeni.
Wyposażenie opcjonalne
WERSJA CICHA
Do pracy wszędzie tam gdzie ma być zachowana cisza.
ECD – ELEKTRONICZNY SYSTEM DOZOWANIA CHEMII
Tylko tyle chemii, ile jest absolutnie konieczne; która chroni środowisko i budżet.
ŚWIATŁO OSTRZEGAWCZE
Maksymalne bezpieczeństwo pracy dzięki obrotowej lampie ostrzegawczej.
FOTEL KIEROWCY „KOMFORT PLUS”
Większa ergonomia i komfort dla kierowcy podczas długiej pracy.
ZINTEGROWANA ŁADOWARKA
Wygodne ładowanie dzięki wysokiej jakości zintegrowanej ładowarce.
| ARA 85|BM 120 | |
|---|---|
| Długość x Szerokość x Wysokość | 1490 x 880 x 1260 mm |
| Szerokość czyszczenia | 850 mm |
| Szerokość ssawy zbierającej | 980 mm |
| Wydajność teoretyczna | 5100 m²/h |
| Głośność | 62/60* dB(A) |
| Waga pustej maszyny | 209 kg |
| Waga maszyny gotowej do pracy | 596 kg |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Napięcie | 24 V |
| Moc całkowita max. | 2395 W |
| Zbiorniki | |
|---|---|
| Zbiornik wody czystej | 120 l |
| Zbiornik wody brudnej | 140 l |
| Silnik napędu | |
|---|---|
| max. podciśnienie | 110 mbar |
| max. przepływ powietrza | 32 l/s |
| Silnik trakcyjny: moc znamionowa, całkowita | 750 W |
| Silnik trakcyjny: prędkość, maks. | 6 km/h |
| Ilość | 2 |
| Obroty szczotki | 180 rpm |
| Nacisk | 36 kg |