Blog
Automat
sprzątający
sprzątający
RA 35|B 10
Menu
RA 35|B 10
Kompaktowa i niezwykle zwrotna: niedroga maszyna czyszcząca do małych i mocno zastawionych obszarów. Duże koła ułatwiają manewrowanie i transport po schodach. W wersji bateryjnej.
KLUCZOWE DANE TECHNICZNE
zbiornik wody czystej
10 l
szerokość robocza
350 mm
wydajność
1400 m²/h
nacisk szczotki
28 kg
NAJWAŻNIEJSZE CECHY PRODUKTU
KOMPAKTOWA KONSTRUKCJA
Dobre właściwości jezdne dzięki płaskiej konstrukcji i regulowanemu uchwytowi prowadzącemu.
ZDEJMOWANY ZBIORNIK WODY BRUDNEJ
Zbiornik na brudną wodę można wyjąć bez użycia narzędzi i gwarantuje maksymalną dezynfekcję zgodnie ze specjalnymi przepisami higienicznymi.
CZYSZCZENIE BLISKO KRAWĘDZI
Idealny efekt czyszczenia blisko ściany.
DUŻE KOŁA
Duże koła ułatwiają transport i manewrowanie po schodach.
INTELIGENTNY SYSTEM ODPŁYWOWY
Brudną wodę można spuścić bezpośrednio do odpływu podłogowego.
| RA 35|B 10 | |
|---|---|
| Długość x Szerokość x Wysokość | 735 x 490 x 650 mm |
| Szerokość czyszczenia | 350 mm |
| Szerokość ssawy zbierającej | 420 mm |
| Wydajność teoretyczna | 1400 m²/h |
| Głośność | 66 dB(A) |
| Waga pustej maszyny | 44 kg |
| Waga maszyny gotowej do pracy | 74 kg (63 Ah 5) |
| DANE ELEKTRYCZNE | |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 12V |
| Moc znamionowa, łącznie | 440 W |
| Zbiorniki | |
|---|---|
| Zbiornik wody czystej | 10 l |
| Zbiornik wody brudnej | 11,5 l |
| Silnik napędu | |
|---|---|
| Ilość | 1 |
| Obroty szczotki | 190 rpm |
| Nacisk | 28 kg |