Blog
Automat
sprzątający
sprzątający
RA 35|K 10
Menu
RA 35|K 10
Kompaktowa i niezwykle zwrotna: niedroga maszyna czyszcząca do małych i mocno zabrudzonych obszarów. Idealne do pracy na niedużych powierzchniach, duże koła ułatwiają manewrowanie i transport po schodach. W wersji sieciowej 230V do długich okresów pracy.
KLUCZOWE DANE TECHNICZNE
zbiornik wody czystej
10 l
szerokość robocza
350 mm
wydajność
1400 m²/h
nacisk szczotki
28 kg
NAJWAŻNIEJSZE CECHY PRODUKTU
KOMPAKTOWA KONSTRUKCJA
Dobre właściwości jezdne dzięki płaskiej konstrukcji i regulowanemu uchwytowi prowadzącemu.
ZDEJMOWANY ZBIORNIK WODY BRUDNEJ
Zbiornik na brudną wodę można wyjąć bez użycia narzędzi i gwarantuje maksymalną dezynfekcję zgodnie ze specjalnymi przepisami higienicznymi.
CZYSZCZENIE BLISKO KRAWĘDZI
Idealny efekt czyszczenia blisko ściany.
DUŻE KOŁA
Duże koła ułatwiają transport i manewrowanie po schodach.
INTELIGENTNY SYSTEM ODPŁYWOWY
Brudną wodę można spuścić bezpośrednio do odpływu podłogowego.
PRACA non stop
Podłącz przewód zasilający, włącz i pracuj nieprzerwanie bez czasu ładowania.
| RA 35|K 10 | |
|---|---|
| Długość x Szerokość x Wysokość | 735 x 490 x 650 mm |
| Szerokość czyszczenia | 350 mm |
| Szerokość ssawy zbierającej | 420 mm |
| Wydajność teoretyczna | 1400 m²/h |
| Głośność | 66 dB(A) |
| Waga pustej maszyny | 39 kg |
| Waga maszyny gotowej do pracy | 49 kg |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Napięcie | 230 V |
| Moc całkowita max. | 470 W |
| Kabel zasilający | 12 m |
| Zbiorniki | |
|---|---|
| Zbiornik wody czystej | 10 l |
| Zbiornik wody brudnej | 11,5 l |
| Silnik napędu | |
|---|---|
| Ilość szczotek | 1 |
| Obroty szczotki | 190 rpm |
| Nacisk | 28 kg |
Zapytaj o produkt
NAJWAŻNIEJSZE CECHY PRODUKTU
- Uniwersalny automat sprzątający jest dostępny w wielu konfiguracjach m.in. ze ssawą do dezynfekcji V-Eraser i zbiornikiem NoBAC
- Innowacyjne rolki boczne chronią maszynę i obiekt, w którym urządzenie pracuje
- Łatwy w obsłudze umożliwia bezproblemową pracę. Solidna konstrukcja, dwa przełączniki w uchwycie, mechaniczne opuszczanie dyszy ssącej i szczotki
- Zgodny z HACCP: Automat sprzątający ma jako jedyny w swojej klasie zdejmowalny zbiornik z łatwo wymienialną uszczelką. Ułatwia to gruntowne czyszczenie i dezynfekcję. Zbiornik na czystą wodę można całkowicie opróżnić.
- Przejrzysty panel sterowania z przełącznikiem przód/tył
- Osłona na szczotkę w komplecie, redukuje zużycie wody, ogranicza użycie środków chemicznych oraz oszczędza środowisko
- Zintegrowany z wężem czytelny wskaźnik poziomu wody czystej
| DANE TECHNICZNE | |
|---|---|
| wydajność | 1400 m²/h |
| szerokość robocza | 350 mm |
| szerokość odsysania | 420 mm |
| max. przepływ powietrza | 14,5 l/s |
| max. podciśnienie | 52 mbar |
| zbiornik wody czystej | 10 l |
| zbiornik wody brudnej | 11,5 l |
| ilość szczotek | 1 |
| nacisk szczotki | 28 kg |
| prędkość obrotowa | 190 obr ./min |
| wymiary | 735 [D]x 490 [Sz]x 650 [W] |




