Blog
Automat
sprzątający
sprzątający
RA 43|B 20
Menu
RA 43|B 20
Kompaktowa 20-litrowa szorowarka z funkcją odsysania sprawdza się wszędzie tam, gdzie kluczowe znaczenie mają jakość pracy i zwrotność. Dzięki możliwości dodatkowego montażu ssawy V-ERASER szorowarka nadaje się również do obszarów o najwyższych wymaganiach higienicznych
KLUCZOWE DANE TECHNICZNE
zbiornik wody czystej
20 l
szerokość robocza
430 mm
wydajność
1720 m²/h
nacisk szczotki
30 kg
NAJWAŻNIEJSZE CECHY PRODUKTU
NIEMIECKA JAKOŚĆ WYKOWANANIA
DOSKONAŁE ODSYSANIE
Opatentowana ssawa zapewnia doskonały efekt odsysania
AUTOMATYCZNE ZDEJMOWANIE SZCZOTKI
Szybka i łatwa wymiana narzędzi (jeden przycisk)
DUŻE KOŁA
Duże koła ułatwiają transport i manewrowanie po schodach.
QUICK STOP W STANDARDZIE
Silnik szczotki i wyciek wody zatrzymują się po puszczeniu rączki
REGULACJA WYSOKOŚCI RĄCZKI
Możliwość dostosowania do wzrostu operatora.
Wyposażenie opcjonalne
NOBAC ®
Ze zbiornikami antybakteryjnymi do zastosowań we wszystkich obszarach o wysokich.
WERSJA CICHA
Do czyszczenia wszędzie tam gdzie wymagana jest cisza.
ZINTEGROWANA ŁADOWARKA
Wygodne ładowanie dzięki wysokiej jakości zintegrowanej ładowarce.
| RA 43|B 20 | |
|---|---|
| Długość x Szerokość x Wysokość | 800 x 530 x 790 mm |
| Szerokość czyszczenia | 430 mm |
| Szerokość ssawy zbierającej | 730 mm |
| Wydajność teoretyczna | 1720 m²/h |
| Głośność | 63/59 dB(A) |
| Waga pustej maszyny | 56 kg |
| Waga maszyny gotowej do pracy | 134 kg |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Napięcie | 24 V |
| Moc całkowita max. | 950 W |
| Zbiorniki | |
|---|---|
| Zbiornik wody czystej | 20 l |
| Zbiornik wody brudnej | 23 l |
| Silniki | |
|---|---|
| max. podciśnienie | 110 mbar |
| max. przepływ powietrza | 32 l/s |
| Ilość | 1 |
| Obroty szczotki | 180 rpm |
| Nacisk | 30 kg |