Blog
Automat
sprzątający
sprzątający
RA 43|B 40
Menu
RA 43|B 40
Zwrotny automat myjący z 40 litrowymi zbiornikami oferuje komfortową pracę, bogate wyposażenie standardowe i dodatkowe do intensywnych prac porządkowych.
Całkowicie przyjazny dla użytkownika i konfigurowalny dla każdej pracy, co sprawia, że wydajne czyszczenie małych i średnich powierzchni jest naprawdę proste.Dzięki wariantom wyposażenia i cechom typowym dla Columbusa, profesjonalne sprzątanie staje się bardziej efektywne.
KLUCZOWE DANE TECHNICZNE (RA 43|B 40)
zbiornik wody czystej
40 l
szerokość robocza
430 mm
wydajność
1720 m²/h
nacisk szczotki
24 kg
NAJWAŻNIEJSZE CECHY PRODUKTU
NIEMIECKA JAKOŚĆ WYKOWANANIA
DOSKONAŁE ODSYSANIE
Opatentowana ssawa zapewnia doskonały efekt odsysania
CZYSZCZENIE PRZY ŚCIANACH
Idealny efekt czyszczenia przy ścianach)
CICHY W STANDARDZIE
Do sprzątania wszędzie tam gdzie ma być cisza- zaledwie 60 dB (A).
QUICK STOP W STANDARDZIE
Silnik szczotki i wyciek wody zatrzymują się po puszczeniu rączki
AUTOMATYCZNA ZMIANA SZCZOTKI
Zmiana narzędzia roboczego; za naciśnięciem przycisku.
Wyposażenie opcjonalne.
Wyposażenie opcjonalne
DEZYNFEKCJA OPATENTOWANĄ SSAWĄ V-ERASER
Do dezynfekcji powierzchni zgodnie z wytycznymi RKI – dedykowany do obiektów służby zdrowia
NOBAC ®
Ze zbiornikami antybakteryjnymi do zastosowań we wszystkich obszarach o wysokich wymaganiach higienicznych.
ECD – ELEKTRONICZNY SYSTEM DOZOWANIA CHEMII
Tylko tyle chemii, ile jest absolutnie konieczne.
EWD – ELEKTRONICZNY SYSTEM DOZOWANIA WODY
Proces mycia i czyszczenia przebiegają ze stałą ilością wody.
ZINTEGROWANA ŁADOWARKA
Wygodne ładowanie dzięki wysokiej jakości zintegrowanej ładowarce.
| RA 43|B 40 | |
|---|---|
| Długość x Szerokość x Wysokość | 1190 x 510 x 980 mm |
| Szerokość czyszczenia | 430 mm |
| Szerokość ssawy zbierającej | 735 mm |
| Wydajność teoretyczna | 1720 m²/h |
| Głośność | 60 dB (A) |
| Waga pustej maszyny | 78,4 kg |
| Waga maszyny gotowej do pracy | 196 kg |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Napięcie | 24 V |
| Moc całkowita max. | 950 W |
| Zbiorniki | |
|---|---|
| Zbiornik wody czystej | 40 l |
| Zbiornik wody brudnej | 45 l |
| Silnik napędu | |
|---|---|
| max. podciśnienie | 125 mbar |
| max. przepływ powietrza | 32 l/s |
| Ilość | 1 |
| Obroty szczotki | 180 rpm |
| Nacisk | 24 kg |