Blog
Automat
sprzątający
sprzątający
RA 43|BM 40
Menu
RA 43|BM 40
Nowa zwrotna szorowarka automatyczna z własnym napędem ( trakcją) ze zbiornikami 40 litrów oferuje wygodę do długich, intensywnych prac porządkowych. Całkowicie przyjazna dla użytkownika i konfigurowalna dla każdej pracy, co sprawia, że wydajne czyszczenie małych i średnich powierzchni jest bardzo łatwe i wygodne. Dzięki wariantom wyposażenia dodatkowego i cechom typowym dla Columbusa, profesjonalne sprzątanie staje się bardziej efektywne.
KLUCZOWE DANE TECHNICZNE (RA 43|BM 40)
zbiornik wody czystej
40 l
szerokość robocza
430 mm
wydajność
1720 m²/h
nacisk szczotki
21 kg
NAJWAŻNIEJSZE CECHY PRODUKTU
NIEMIECKA JAKOŚĆ WYKOWANANIA
DOSKONAŁE ODSYSANIE
Opatentowana ssawa zapewnia doskonały efekt odsysania
CZYSZCZENIE BLISKO KRAWĘDZI
Idealny efekt czyszczenia przy ścianach.
WERSJA CICHA W STANDARDZIE
Ciche czyszczenie przy zaledwie 60 dB (A) w obszarach gdzie ma być cicho.
STANDARD AQUA STOP
Po zwolnieniu uchwytu silnik szczotki i dopływ wody zatrzymują się automatycznie.
AUTOMATYCZNE ZDEJMOWANIE SZCZOTKI
Zmiana narzędzia roboczego za naciśnięciem przycisku.
Wyposażenie opcjonalne
DEZYNFEKCJA OPATENTOWANĄ SSAWĄ V-ERASER
Do dezynfekcji powierzchni zgodnie z wymogami RKI – idealna do obiektów służby zdrowia.
NOBAC ®
Ze zbiornikami antybakteryjnymi do zastosowań we wszystkich obszarach o wysokich.
ECD – ELEKTRONICZNY SYSTEM DOZOWANIA CHEMII
Tylko tyle chemii, ile jest absolutnie konieczne.
EWD – ELEKTRONICZNY SYSTEM DOZOWANIA WODY
Proces czyszczenia przebiega ze stałą ilością wody, aby zapewnić niezmiennie dobrą jakość czyszczenia.
ZINTEGROWANA ŁADOWARKA
Wygodne ładowanie dzięki wysokiej jakości zintegrowanej ładowarce.
| RA 43|BM 40 | |
|---|---|
| Długość x Szerokość x Wysokość | 1190 x 510 x 980 mm |
| Szerokość czyszczenia | 430 mm |
| Szerokość ssawy zbierającej | 735 mm |
| Wydajność teoretyczna | 1720 m²/h |
| Głośność | 60 dB(A) |
| Waga pustej maszyny | 82 kg |
| Waga maszyny gotowej do pracy | 203 kg |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Napięcie | 24 V |
| Moc całkowita max. | 1130 W |
| Zbiorniki | |
|---|---|
| Zbiornik wody czystej | 40 l |
| Zbiornik wody brudnej | 45 l |
| Silnik ODKURZACZA/SZCZOTKI | |
|---|---|
| max. podciśnienie | 125 mbar |
| max. przepływ powietrza | 32 l/s |
| Ilość | 1 |
| Obroty szczotki | 180 rpm |
| Nacisk | 21 kg |