Blog
Automat
sprzątający
sprzątający
RA 43|K 40
Menu
RA 43|K 40
Kompaktowa maszyna czyszcząca z zasilaniem sieciowym do intensywnej pracy ciągłej na małych i średnich powierzchniach. Ergonomiczny uchwyt prowadzący i jednoosiowa konstrukcja umożliwiają łatwe manewrowanie. Duże koła zapewniają większy komfort jazdy i łatwy transport. Niezwykle wysoki nacisk szczotkowania gwarantuje dobre rezultaty czyszczenia nawet przy najcięższych zabrudzeniach.
KLUCZOWE DANE TECHNICZNE
zbiornik wody czystej
40 l
szerokość robocza
430 mm
wydajność
1720 m²/h
nacisk szczotki
36 kg
NAJWAŻNIEJSZE CECHY PRODUKTU
NIEMIECKA JAKOŚĆ WYKOWANANIA
SUPER SSANIE
Gwarantowane podłogi bez smug, po których można od razu chodzić.
CZYSZCZENIE BLISKO KRAWĘDZI
Idealny efekt czyszczenia aż do ściany.
DUŻE KOŁA
Duże koła ułatwiają transport i manewrowanie po schodach.
NAJWYŻSZY W SWOJEJ KLASIE NACISK SZCZOTKI
Najlepsze rezultaty czyszczenia przy mniejszym zużyciu wody i środków chemicznych.
MASZYNA ŁATWA W KONSERWACJI
Łatwe środki higieny zgodne z HACCP dla wszystkich krytycznych komponentów.
| RA 43|K 40 | |
|---|---|
| Długość x Szerokość x Wysokość | 1090 x 475 x 1055 mm |
| Szerokość czyszczenia | 430 mm |
| Szerokość ssawy zbierającej | 735 mm |
| Wydajność teoretyczna | 1720 m²/h |
| Głośność | 66 dB (A) |
| Waga pustej maszyny | 65 kg |
| Waga maszyny gotowej do pracy | 105 kg |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Napięcie | 230 V |
| Moc całkowita max. | 1600 W |
| Kabel zasilający | 25 m |
| Zbiorniki | |
|---|---|
| Zbiornik wody czystej | 40 l |
| Zbiornik wody brudnej | 45 l |
| Silnik SZCZOTKI | |
|---|---|
| max. podciśnienie | 204 mbar |
| max. przepływ powietrza | 45 l/s |
| Ilość | 1 |
| Obroty szczotki | 150 rpm |
| Nacisk | 36 kg |
