Blog
Automat
sprzątający
sprzątający
RA 55|BM 40 INOX
AUTOMAT MYJĄCO - DEZYNFEKUJĄCY COLUMBUS RA 55 BM 40
INOX Z SYSTEMEM noBAC I RAMĄ ZE STALI NIERDZEWNEJ
RA 55|BM 40 INOX
Maszyna czyszcząca z 40-litrowym zbiornikiem antybakteryjnym oraz z ramą ze stali nierdzewnej zapewnia komfort i łączy wszystkie funkcje potrzebne do długich, intensywnych prac porządkowych .
KLUCZOWE DANE TECHNICZNE (RA 55|BM 40 INOX)
zbiornik wody czystej
40 l
szerokość robocza
550 mm
wydajność
2200 m²/h
nacisk szczotki
25 kg
NAJWAŻNIEJSZE CECHY PRODUKTU
BARDZO WYTRZYMAŁA
Wszystkie części metalowe wykonane ze stali nierdzewnej (VA).
DOSKONAŁE ODSYSANIE
Gwarancja suchej i czystej posadzki, po której można chodzić natychmiast po czyszczeniu.
noBAC®
To zbiorniki antybakteryjne do wszystkich zastosowań o wysokich wymaganiach higienicznych.
EWD – ELEKTRONICZNY SYSTEM DOZOWANIA WODY W STANDARDZIE
Czyszczenie ze stałą ilością wody zapewnia dobrą jakość czyszczenia.
QUICK STOP W STANDARDZIE
Po zwolnieniu uchwytu silnik szczotki i dopływ wody zatrzymują się automatycznie.
- Doskonały wynik czyszczenia przy ścianach.
- Automatyczne zdejmowanie szczotki/uchwytu do padów szybko i łatwo za naciśnięciem jednego przycisku.
- Duży nacisk na szczotkę zapewnia doskonały efekt czyszczenia przy minimalnych ilościach wody i środków myjących, nawet na bardzo brudnych powierzchniach.
- Funkcjonalny wyświetlacz ułatwiający pracę operatora.
- Przemyślana konstrukcja zapewnia szybki i łatwy dostęp do wszystkich istotnych elementów maszyny.
- Łatwo regulowany ergonomiczny uchwyt wygodny dla każdego operatora.
- Oznaczenia kontrolne upraszczają codzienną pielęgnację maszyny.
- Kompaktowa konstrukcja zapewnia maksymalną wydajność dla najlepszego czyszczenia powierzchni.
DANE TECHNICZNE
| RA 55|BM 40 INOX | |
|---|---|
| Długość x Szerokość x Wysokość | 1250 x 570 x 980 mm |
| Szerokość czyszczenia | 550 mm |
| Szerokość ssawy zbierającej | 850 mm |
| Wydajność teoretyczna | 2200 m²/h |
| Głośność | 60 dB(A) |
| Waga pustej maszyny | 84 kg |
| Waga maszyny gotowej do pracy | 205 kg |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Napięcie | 24 V |
| Moc całkowita max. | 1180 W |
| Zbiorniki | |
|---|---|
| Zbiornik wody czystej | 40 l |
| Zbiornik wody brudnej | 45 l |
| Silnik ssący Podciśnienie | 28 l/s |
| Silnik napędu | |
|---|---|
| Moc | 180 W |
| Prędkość pracy | 4 km/h |
| Ilość | 1 |
| Obroty szczotki | 180 rpm |
| Nacisk | 25 kg |