Blog
Automat
sprzątający
sprzątający
RA 55|BM 60
Menu
RA 55|BM 60
Maszyna czyszcząca z bardzo mocnym silnikiem napędowym. Do zastosowań na średnich i dużych powierzchniach. Ergonomiczny uchwyt prowadzący i czytelny panel sterowania umożliwiają wygodną pracę, nawet przez długi czas. Dzięki kompaktowej konstrukcji o długości 138 cm pasuje do wszystkich standardowych wind. Duża moc ssania przy minimalnym poziomie hałasu tylko 61 dB(A), w wersji cichej tylko 58 dB(A)
KLUCZOWE DANE TECHNICZNE (RA 55|BM 60)
zbiornik wody czystej
60 l
szerokość robocza
550 mm
wydajność
2200 m²/h
nacisk szczotki
30 kg
NAJWAŻNIEJSZE CECHY PRODUKTU
NIEMIECKA JAKOŚĆ WYKOWANANIA
Bardzo dobrej jakości elementy konstrukcyjne maszyny.
SUPER ODSYSANIE
Gwarancja posadzki bez smug, po której można od razu chodzić.
CZYSZCZENIE BLISKO KRAWĘDZI
Idealny efekt czyszczenia przy ścianach.
STANDARD AQUA STOP
Po zwolnieniu uchwytu silnik szczotki i dopływ wody zatrzymują się automatycznie.
DUŻY NACISK SZCZOTEK
Bardzo dobre wyniki czyszczenia nawet na mocno zabrudzonych posadzkach przy mniejszym zużyciu wody i środków chemicznych.
Wyposażenie opcjonalne
DEZYNFEKCJA OPATENTOWANĄ SSAWĄ V-ERASER
Do dezynfekcji powierzchni zgodnie z wymogami RKI – idealna do obiektów służby zdrowia i obszarów komunalnych.
NOBAC ®
Ze zbiornikami antybakteryjnymi do zastosowań we wszystkich obszarach o wysokich wymaganiach higienicznych.
WERSJA CICHA
Do pracy wszędzie tam gdzie wymagana jest cisza.
ECD – ELEKTRONICZNY SYSTEM DOZOWANIA CHEMII
Tylko tyle chemii, ile jest absolutnie konieczne do czyszczenia.
WYSOKIE ROLKI ODBOJOWE SSAWY
Chronią przed uszkodzeniem maszyn, ścian, regałów itp.
| RA 55|BM 60 | |
|---|---|
| Długość x Szerokość x Wysokość | 1470 x 550 x 1100 mm |
| Szerokość czyszczenia | 550 mm |
| Szerokość ssawy zbierającej | 850 mm |
| Wydajność teoretyczna | 2200 m²/h |
| Głośność | 61 / 58 dB (A) |
| Waga pustej maszyny | 140 kg |
| Waga maszyny gotowej do pracy | 324 kg |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Napięcie | 24 V |
| Moc całkowita max. | 1240 W |
| Zbiorniki | |
|---|---|
| Zbiornik wody czystej | 60 l |
| Zbiornik wody brudnej | 60 l |
| Silnik odkurzacza/szczotki | |
|---|---|
| max. podciśnienie | 110 mbar |
| max. przepływ powietrza | 32 l/s |
| Ilość | 1 |
| Obroty szczotki | 150 rpm |
| Nacisk | 30 kg |