Blog
Automat
sprzątający
sprzątający
RA 55|K 40
Menu
RA 55|K 40
Kompaktowa maszyna czyszcząca z zasilaniem sieciowym do intensywnej pracy ciągłej na małych i średnich powierzchniach. Formowany, ergonomiczny uchwyt prowadzący i jednoosiowa konstrukcja umożliwiają łatwe manewrowanie. Duże koła zapewniają większy komfort jazdy i łatwy transport.
Niezwykle wysoki nacisk szczotki gwarantuje dobre rezultaty czyszczenia nawet przy najcięższych zabrudzeniach.
KLUCZOWE DANE TECHNICZNE
zbiornik wody czystej
40 l
szerokość robocza
550 mm
wydajność
2200 m²/h
nacisk szczotki
37 kg
NAJWAŻNIEJSZE CECHY PRODUKTU
NIEMIECKA JAKOŚĆ WYKOWANANIA
Gwarancja solidnej jakości.
SUPER ODSYSANIE
Gwarantowane posadzki bez smug, po których można od razu chodzić.
CZYSZCZENIE BLISKO KRAWĘDZI
Idealny efekt czyszczenia przy ścianach.
DUŻE KOŁA
Duże koła ułatwiają transport i manewrowanie po schodach.
NAJWYŻSZY W SWOJEJ KLASIE NACISK SZCZOTKI
Najlepsze rezultaty czyszczenia przy mniejszym zużyciu wody i środków chemicznych.
MASZYNA ŁATWA W KONSERWACJI
Łatwy dostęp do zbiorników ułatwia codzienną konserwację urządzenia po zakończonej pracy.
| RA 55|K 40 | |
|---|---|
| Długość x Szerokość x Wysokość | 1130 x 525 x 1055 mm |
| Szerokość czyszczenia | 550 mm |
| Szerokość ssawy zbierającej | 735 mm |
| Wydajność teoretyczna | 2200 m²/h |
| Głośność | 66 dB (A) |
| Waga pustej maszyny | 66 kg |
| Waga maszyny gotowej do pracy | 106 kg |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Napięcie | 230 V |
| Moc całkowita max. | 1600 W |
| Kabel zasilający | 25 m |
| Zbiorniki | |
|---|---|
| Zbiornik wody czystej | 40 l |
| Zbiornik wody brudnej | 45 l |
| Silnik ODKURZACZA/SZCZOTKI | |
|---|---|
| max. podciśnienie | 204 mbar |
| max. przepływ powietrza | 45 l/s |
| Ilość | 1 |
| Obroty szczotki | 150 rpm |
| Nacisk | 37 kg |