Blog
sprzątający
RA 66|BM 60
Maszyna czyszcząca z bardzo mocnym silnikiem napędowym. Do zastosowań na średnich i dużych powierzchniach. Ergonomiczny uchwyt prowadzący i czytelny panel sterowania umożliwiają wygodną pracę, nawet przez długi czas. Dzięki kompaktowej konstrukcji o długości 138 cm pasuje do wszystkich standardowych wind. Duża moc ssania przy minimalnym poziomie hałasu tylko 61 dB(A), w wersji cichej tylko 58 dB(A)
KLUCZOWE DANE TECHNICZNE (RA 66|BM 60)
zbiornik wody czystej
60 l
szerokość robocza
660 mm
wydajność
2640 m²/h
nacisk szczotki
40 kg
NAJWAŻNIEJSZE CECHY PRODUKTU
SOLIDNA JAKOŚĆ
Bardzo dobrej jakości elementy konstrukcyjne maszyny
SUPER ODSYSANIE
Gwarantowane podłogi bez smug, po których można od razu chodzić.
CZYSZCZENIE BLISKO KRAWĘDZI
Idealny efekt czyszczenia przy ścianach.
STANDARD AQUA STOP
Po zwolnieniu uchwytu silnik szczotki i dopływ wody zatrzymują się automatycznie.
AUTOMATYCZNE ZDEJMOWANIE SZCZOTKI
szybka i łatwa wymiana narzędzi (jeden przycisk)
DUŻY NACISK SZCZOTEK
Bardzo dobre wyniki czyszczenia nawet na mocno zabrudzonych posadzkach przy mniejszym zużyciu wody i środków chemicznych.
Wyposażenie opcjonalne
DEZYNFEKCJA OPATENTOWANĄ SSAWĄ V-ERASER
Do dezynfekcji powierzchni zgodnie z wymogami RKI – idealna do obiektów służby zdrowia i obszarów komunalnych.
NOBAC ®
Ze zbiornikami antybakteryjnymi do zastosowań we wszystkich obszarach o wysokich wymaganiach higienicznych.
WERSJA CICHA
Do pracy wszędzie tam gdzie ma być cisza.
ECD – ELEKTRONICZNY SYSTEM DOZOWANIA CHEMII
Tylko tyle chemii, ile jest absolutnie konieczne do czyszczenia.
WYSOKIE ROLKI ODBOJOWE SSAWY
Chronią przed uszkodzeniem maszyn, ścian, regałów itp.
| RA 66|BM 60 | |
|---|---|
| Długość x Szerokość x Wysokość | 1375 x 680 x 1100 mm |
| Szerokość czyszczenia | 660 mm |
| Szerokość ssawy zbierającej | 980 mm |
| Wydajność teoretyczna | 2640 m²/h |
| Głośność | 61 / 58 dB(A) |
| Waga pustej maszyny | 147 kg |
| Waga maszyny gotowej do pracy | 331 kg (180 Ah 5) |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Napięcie | 24 V |
| Moc całkowita max. | 1240 W |
| Zbiorniki | |
|---|---|
| Zbiornik wody czystej | 60 l |
| Zbiornik wody brudnej | 60 l |
| Silnik napędu | |
|---|---|
| max. podciśnienie | 110 mbar |
| max. przepływ powietrza | 32 l/s |
| Silnik trakcyjny: moc znamionowa, całkowita | 300 W |
| Silnik trakcyjny: prędkość, maks. | 6 km/h |
| Ilość | 1 |
| Obroty szczotki | 180 rpm |
| Nacisk (regulowany w 4 stopniach) | 40 kg |