Blog
sprzątający
RA 85|BM 90
Maszyna z 90-litrowymi zbiornikami z napędem na koła jezdne, która dzięki swoim licznym funkcjom idealnie nadaje się do sprzątania w przemyśle i logistyce. Zespół szczotek o szerokości roboczej 850 mm można podnosić i opuszczać automatycznie.
Za pomocą jednego przycisku można szybko i łatwo wymieniać narzędzia robocze. Zintegrowane złącze szybkiego napełniania, dzięki któremu zbiornik wody czystej jest szybko napełniany 90 litrami świeżej wody. Dwa mocne silniki szczotek, każdy o mocy 800 W i regulowany docisk szczotek od 43 do 73 kg, gwarantują doskonałe rezultaty czyszczenia nawet na bardzo zabrudzonych podłogach. Solidna ssawa zbierająca o szerokości 980 mm zbiera brud bez pozostawiania śladów, nawet na wąskich zakrętach, pozostawiając posadzkę bez smug, po której można natychmiast chodzić.
KLUCZOWE DANE TECHNICZNE (RA 85|BM 90)
zbiornik wody czystej
90 l
szerokość robocza
850 mm
wydajność
3400 m²/h
nacisk szczotki
od 43 do 73 kg
NAJWAŻNIEJSZE CECHY PRODUKTU
AUTOMATYCZNE ZDEJMOWANIE SZCZOTKI
szybka i łatwa wymiana narzędzi (jeden przycisk)
AUTOMATYCZNIE UNOSZONA GŁOWICA
Opuść zespół szczotek szybko i wygodnie za naciśnięciem przycisku lub umieść go w pozycji transportowej.
REGULOWANY DOCISK SZCZOTEK
Perfekcyjny efekt czyszczenia: docisk szczotkowania można optymalnie dostosować do posadzki i jej stopnia zabrudzenia.
STANDARD SZYBKIEGO NAPEŁNIANIA
Szybkie i czyste napełnianie zbiornika świeżej wody dzięki zintegrowanemu złączu systemowemu.
ERGONOMICZNY UCHWYT
Regulowany uchwyt prowadzący; wygodny dla każdego operatora.
SUPER ODSYSANIE
Gwarantowane podłogi bez smug, po których można od razu chodzić.
Wyposażenie opcjonalne
DEZYNFEKCJA OPATENTOWANĄ SSAWĄ V-ERASER
Do dezynfekcji powierzchni zgodnie z wymogami RKI – idealna do obiektów służby zdrowia i obszarów komunalnych.
ECD – ELEKTRONICZNY SYSTEM DOZOWANIA CHEMII
Tylko tyle chemii, ile jest absolutnie konieczne do czyszczenia.
OPONY „KOMFORT PLUS”
Wariant opon dla większego komfortu jazdy.
WYSOKIE ROLKI ODBOJOWE SSAWY
Chronią przed uszkodzeniem maszyn, ścian, regałów itp.
WERSJA CICHA
Do pracy wszędzie tam gdzie wymagana jest cisza.
| RA 85|BM 90 | |
|---|---|
| Długość x Szerokość x Wysokość | 1380 x 890 x 1235 mm |
| Szerokość czyszczenia | 850 mm |
| Szerokość ssawy zbierającej | 980 mm |
| Wydajność teoretyczna | 3400 m²/h |
| Głośność | 60 dB(A) |
| Waga pustej maszyny | 154 kg |
| Waga maszyny gotowej do pracy | 436 kg (240 Ah 5) |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Napięcie | 24 V |
| Moc całkowita max. | 2340 W |
| Zbiorniki | |
|---|---|
| Zbiornik wody czystej | 90 l |
| Zbiornik wody brudnej | 95 l |
| Silnik napędu | |
|---|---|
| max. podciśnienie | 110 mbar |
| max. przepływ powietrza | 32 l/s |
| Silnik trakcyjny: moc znamionowa, całkowita | 300 W |
| Silnik trakcyjny: prędkość, maks. | 6 km/h |
| Ilość | 2 |
| Obroty szczotki | 180 rpm |
| Nacisk (regulowany w 4 stopniach) | 43 / 53 / 63 / 73 kg |